Teknoloji

Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Kayıp Eidolonlar Yeni Nesil Konsollara Geliyor

 
Yayıncı PID Games ve geliştirici Ocean Drive Studio, sıra tabanlı strateji rol yapma oyunu Lost Eidolons’un 24 Ağustos’ta PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun fiziksel sürümleri ise 25 Ekim’de PlayStation 5 için fiziksel olarak piyasaya sürülecek. Lost Eidolons, PC için ilk olarak 13 Ekim 2022’de Steam üzerinden yayınlandı.
 
Lost Eidolons kapsamlı sıra tabanlı savaşlar sunar
 
 
 
Lost Eidolons, iç savaşla parçalanmış ve modüllere bölünmüş bir imparatorluğa bahse girer. Oyun, sıra tabanlı strateji ve rol yapma öğelerinin yanı sıra oyuncuların ilgisini çekecek sinematik bir hikaye anlatımı içeriyor. Paralı asker Eden rolünü üstlendiğiniz oyunda, çeşitli müttefik kümelerine katılabilir ve klasik bir sıra tabanlı savaş alanında güçlü müsabakalara liderlik edebilirsiniz.
 
Oyunda çeşitli özelliklere sahip askeri sınıflar bulunuyor. Sınıflarından ve büyülü hünerlerinden yararlanmak için askerlerinizi her savaşta stratejik olarak konumlandırabilirsiniz. Savaş alanında ustalaşmaya çalıştığınız oyunda güçlü savaş senaryoları bulunuyor. Buradan galip gelmek için kendi stratejinizi belirliyorsunuz.
 
yeni fragman
 
 

yesilovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu